Rada by som sa podelila o svoju dlhodobú veľmi pozitívnu skúsenosť so spoločnosťou BMW Košice, ktorú navštevujem už niekoľko rokov či už pri kúpe vozidla, alebo pri pravidelnom servise. Aj dnes som absolvovala prezutie pneumatík a opäť som sa presvedčila o vysokej úrovni ich služieb. Od začiatku spolupráce som bola vždy maximálne spokojná a práve preto, by som si ani nevedela predstaviť kúpu auta od inej značky či predajcu. Oceňujem najmä profesionálny, ústretový a ochotný prístup celého personálu od predajcov až po servisných technikov, ktorí sú skutočne šikovní a odborne zdatní. Servis prebieha vždy rýchlo, promptne a bez akýchkoľvek komplikácií, čo si ako zákazník veľmi vážim. Osobitné poďakovanie patrí pánovi Ing. Župovi za jeho obetavý, profesionálny a zároveň ľudský prístup. Jeho starostlivosť o zákazníka je príkladná a výrazne prispieva k celkovému výbornému dojmu zo služieb. Servis aj predajňa BMW Košice predstavujú podľa mňa špičku vo svojom odbore, nielen kvalitou poskytovaných služieb, ale aj prístupom k zákazníkom. S čistým svedomím ich môžem odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivosť, profesionalitu a vysoký štandard. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Mgr.Denisa Katanová
Ďakujem za odovzdanie vozidla od pána Bistáka a celý proces okolo, bolo to bezproblemove a aj odovzdanie z nastavenim vozidla pre pohodlne jazdenie.
Prácu predajného personálu, konkrétne pána Bistáka hodnotím veľmi pozitívne. Všetko prebehlo nad očakávania. Aj pred predajom, pri predaji a tiež popredajná podpora. S radosťou odporúčam firmu, predajcu aj značku vozidla.
dobrý deň v ramci zvolávačky som sa dostal s mojim bmw do servisu bmw tt ... som velmi, velmi príjemne prekvapený a spokojný so službami a hlavne prístupom zamestnancov ...moj servisák v tomto prípade bol Jaro Kuchárik ...palec hore, som nesmierne rád, že som sa dostal k nemu ... mal som z tejto akcie potom príjemný dojem celý den ... este raz velká vdaka
Maximálna spokojnosť s prístupom, ochotou a ústretovosťou pána Mareka Mazana. Presne takto si predstavujem profesionála s veľkým P. Kupoval som tu už druhé auto a viem, že prídem opäť, pretože na skvelý tím Bavarie TT s.r.o. sa môžem vždy spoľahnúť. Za mňa veľké ĎAKUJEM.
Pán Barvínek je úžasný Pán Predajca. Kupovali sme u neho už druhé vozidlo, a určite sa v budúcnosti na neho obrátime zas. Môžem skvelo doporučiť promptný a perfektný prístup. Ďakujeme za úžasný prístup a vrátime sa k Vám zas a opäť
Pozdravujem. Chcel by som veľmi pekne poďakovať pánovi Miroslavovi Bistákovi, ktorý má sprevádzal pri kúpe vozidla BMW 530XD 2.7 2024. Excelentný prístup k zákaznikovi, všetko o čo som ho požiadal bolo promtne vybavené, proste paráda. Ďakujem a prajem všetko dobré.
Naše očakávania splnené, profesionalita, ochota a ústretovosť. Menovite vďaka pánovi inžinierovi Varcholovi za profesionálny prístup, bezproblémovú komunikáciu a prístup... a za výbornú kávu :))
Veľká ochota, ústretovosť a najmä pomoc pri kúpe jazdeného vozidla X5 zo strany predávajúceho pána Mazana. Vo všeobecnosti však pomoc a služby celého tímu v BMW Bavaria TT, ktorého zamestnanci mi pripravili vozidlo na odber, vrátane prípravy poistenia, zimného prezutia, vykonania STK, a počas môjho krátkeho pobytu na SR sme boli schopní si kupované vozidlo vyzdvihnúť a vycestovať s ním naspäť do zahraničia. Nesmierna spokojnosť a výborná skúsenosť. Som presvedčený, že sa určite do predajne BMW Bavaria TT vrátim.
Chcem vyzdvihnúť veľkú ochotu a ústretovosť pána Ozogána na predaji náhraných dielov. Poradil so všetkým čo som potrebovala. Vďaka tejto skúsenosti sa vždy rada vrátim.